20. - 26. Den (20.1. -26.1.2014)

26. ledna 2014 v 16:41 | Raisel |  Projekt 365
Den 20. 20.1.2014

A zase jídlo. Já vím. Ale je to jedna z nejzajímavějších věcí z dneška (kterou si můžu dovolit fotit). Přestávám se soustředit na počasí, ale jediný co mě štve je, že prší. Dny během týdne nebývají ničím výjimečným, ale přesto mám radost a jsem šťastná, když aspoň krátkou část ze dne můžu trávit s ním. Miluju ty chvíle.


Den 21. 21.1.2014

Dělám se tu s přípravou na čtvrtletku z matiky. To proto, že když to přeci vyšlo jednou, může to vyjít znovu, ne? Stejně si jen přeju, aby byl tenhle týden už za mnou. Nebo aby aspoň bylo venku tak hezky, aby se dalo něco (smysluplnýho) dělat.

Den 22. 22.1.2014

Dnešní Best of The Best. Je lepší být arogantní sobec. Na to časem přijde každý. Nikdy nebudu každá. ;) A překvapuje mě způsob, jakým (konečně) dokážu po roce mluvit se svýma bývalýma spolužákama. Kdybych tu tak chtěla být sprostá, napíšu k tomu víc..

Hledají se mi dneska těžko správný slova. Nějak si to kompenzuju matikou. Čtvrtletka za čtyři. A ne, že bych se mnohem radši nechlubila trojkou.
Přišla zima a najednou se s tím moje tělo nechtělo vypořádat, nu, děsně jsem mrzla. Je středa, a už mi všechno leze krkem.

Den 23. 23.1.2014

Den 'zase mi tak akorát všechno vychází' a blížící se konec týden. Jo, nemám k tomu víc co říct. Byl to obyčenej den, ztracenej v 365ti dnech.

Den 24. 24.1.2014

I kyž tento den nebyl ničím překopným, popisuje se mi ze všeho nejlépe. I když všechno nevycházelo úplně jak mělo, vycházelo to a to mi stačilo. Všechno jsem zvládla a jsem přesvědčená, že to takhle může jít dál.
Se 'zimou' přišly i chřipky a já se tak do konce víkendu dozvím, jestli jsem ji od něj chytla, nebo ne. Můj stav je ovšem zatím naprosto v pořádku, večer jsem strávila u filmu (Remember Me), viděla jsem ho tak popáté a pokaždé, když ho vidím znovu, přijdu na nějakou další věc, či myšlenku filmu.
- Snad až si tenhle článek přečtu třeba za rok znovu, budu si pořád myslet, že Pattinson prostě špatnej není, a role Taylera mu perfektně sedí. -
NENÍ DŮLEŽITÉ CO V ŽIVOTĚ DĚLÁTE, ALE DŮLEŽITÉ JE, ŽE TO DĚLÁTE.

Den 25. 25.1.2014

Jakožto po všech stránkách unavená jsem se rozhodla, že tenhle den bude trochu víc na pohodu. Ráno jsem zašla do knihovny - abych zjistila, že všechny knížky (a že jich bylo asi 6!) neměly - a půjčila jsem si nakonec ty, které vidíte výše. Od žádné nevím co očekávat, po 20. stránce mi Srdeční záležitost připadá složitá, ale vždycky mě tak trochy fascinovaly ty skutečné, reálné příběhy, a tak se tím třeba prokoušu.
Za jeden den jsem taky dočetla něco málo pod polovinu Hunger games - Vražedné pomsty /2/, což mě dostalo až na konec této knihy. Juhů - mám ze sebe radost.

Den 26. 26.1.2014

Nad očekávání parádní den. Lyžovali jsme dobrých 5 hodin, a i když jsem si chvíli myslela, že necítím snad jedinou končetinu ze svého těla, počasí se nakonec zlepšilo, a slunce svítilo všude. Při kdovíkolikáté 5ti minutové jízdě nahoru mě napadlo, že práce intrusktorky by tak špatná být nemusela, - i když to už jsem věděla, že i po 12ti letech lyžování na to nemám - a ta myšlenka dlouho pozitivní nevydržela, protože potom jsem to začala brát z reálného hlediska. Takže tak...
Fotky dole ještě z dneska, nechtěla jsem je přidávat do koláže s tou 'hlavní'. :)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Veveliška | Web | 27. ledna 2014 v 18:22 | Reagovat

Máš moc hezký a zajímavý blog. Co se týče výběru knížek můžu jen doporučit, já jsem trilogii Hunger games přelouskala za tři dny- a to byl můj nelepší "knihomolský" výkon. Jsem ráda, že se ti lyžovačka líbila já do orlických hor taky moc ráda jezdím.
Měj se hezky ;-)

2 Karol Dee | E-mail | Web | 27. ledna 2014 v 21:20 | Reagovat

Středisko vypadá moc pěkně, my tady v Beskydech moc sněhu nemáme, tak jsem se rozhodla s lyžováním vyčkat. Zvlášť v takovém mrazu :P

3 signorina Lily | Web | 13. února 2014 v 22:17 | Reagovat

Fotka 23. se mi moc líbí, ale teda zazdily to poslední tři, ááá, nádhera!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama