Trutnovské zážitky ve fotografiích

29. dubna 2012 v 17:28 | Raisel ˘˘ |  Fotím
Víkend strávený v Trutnově byl neplánovaný, ale jakoukoliv možnost strávit ho jinde než u nás doma jsem velmi ráda využila. Odjížděla jsem krátce po obědě dálkovým autobusem a doufala jsem, že mě přepraví kolo. Řidič "opravdu milým tónem" oznámil, že kola nebere, a tak jsem bratrovi poděkovala a on ho odvezl zase domů ... Pan řidič byl ovšem "milý" po celou dobu cesty, třeba když nás nevrlým tónem vyhodil o přestávce z autobusu, když se na vás zamračil nebo velmi neochotně prodával lístky. Už od začátku jsem seděla s jednou paní, velmi podobné naší učitelce. Ne snad vzhledem, ale názorama. Nakonec jsem ale přeci jenom byla ráda, že jsem celou cestu nemusela strávit potichu a měla jsem kde sedět, když se všichni vraceli ze školy a autobus byl dosti přeplněný.
V Trutnově pak na mě čekal táta s naší Baruš, prošli jsme se po městě a jeli do Dolců. Tohle místo jsem naposledy navštívila tak před dvěma lety a bylo opravdu milé se tam opět podívat. Fotografie jsou spíše momentkami a mají sloužit, abych si za nějakou dobu vzpomněla jak krásně tam bylo, nikoliv proto, že bych je označovala za nějaká umělecká díla. :)

Z první páteční procházky:
Naše slečna, která tak ráda ve volném čase loví srnce a provokativně hledá jakoukoliv příležitost udělat vám potíže.


V "rybářské baště" jsem pak měla sumce a večer, ač jsem jako jediná příslušnice ženského pohlaví v chatě nemohla určovat co bude v televizi, šli jsme si zahrát raději fotbálek a pinec. Počasí bylo i navečer krásné, přesto jsem vyčerpána byla ráda za spánek.

Výjimečné místo v lese, kde zrovna nebyly rýhy od motorkářů ...

Sobotu jsme začali vycházkou kolem rybníků, k obědu jsme navařili špagety a odpoledne jeli do nedalekého kempu. Byl tam nějaký fesťák (kterého jsme se k mé smůle neúčastnili) ale taky spousta zvířat, fajn lidi a krásné prostředí.

Momentka... :D


Lamy se fotí úplně nejlépe. Na každé fotce vám předvedou jiný výraz. :D

Zrovna měli jedno mládě, které se odprostilo od maminy, ale hned zas za ní přilezlo zpátky. No řekněte, není to zlaté? :)

A schválně kdo z vás si všimnul, že želvy u toho žrádla fakt usnuly(?). Takhle nehybně je bylo možné pozorvat i několik desítek minut a oni pořád spaly, spaly a spaly.

Po tomto výletu jsme se šli posadit k rybníku, kde díky nádhernému (jako letnímu) počasí bylo přeplněno. Kvůli místu jsem byla nucena si sednout vedle dost nepříjemně vypadající pána, takže jsem hned byla ráda za jakoukoliv možnost odsednout si. Podle mě se focení cizích lidí skrývá dost špatně, a jestli si mě nefotil, tak jsem měla asi vidiny... A furt tam seděl, a pořád..
I od těch nepříjemnějších tam byli i ti, se kterými se dalo dobře popovídat a protože tam pejskařů bylo hodně, téma se hledalo lehce. Největším psem byl ale jistojistě ten na poslední fotografii. :) Tím jsme zakončili sobotu, a v neděli ráno byl už odjezd domů. Ač na tak krátkou dobu, opravdu jsem si to užila a těším se na léto, až se tam zřejmě vydáme znovu.

Největší pes "pláže" a nejmenší holčička na ní. :)
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 mikehoblog | Web | 29. dubna 2012 v 17:51 | Reagovat

AWWWW opičkaaaaaa!
Fotky jsou všechny super, ale opička u mě vede. :3

2 Ayumu-san | Web | 29. dubna 2012 v 17:55 | Reagovat

Pááni. Nádherné fotky s nádhernýma zvířatama :)

3 Sedmikráska | E-mail | Web | 29. dubna 2012 v 18:20 | Reagovat

Ach, tak ráda bych víkend strávila právě tak jako ty :-)
Nádherné fotky plné zážitků ;-)

4 Vamira | Web | 30. dubna 2012 v 17:27 | Reagovat

Slepejš! Můj drahý otec přesek sekačkou užovčičku... dělala jsem jí hrobeček =(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama