Absoloventka

4. dubna 2012 v 15:44 | Raisel ˘˘ |  Píšu
Aneb 8 let dlouhé práce v jednom okamžiku. Nevím proč se absoloventský recitál bere jako něco víc, než obyčejná besídka. Jenom vám navíc předají kytku, poblahopřejí vám, a všichni "starší ročníky" jsme spolu. Odnaučila jsem se stresovat tak, jak to bylo v době kdy jsem byla malá. Letos jsem to brala o něco klidněji, ale přesto nervy byly znát. Doma jsem do sebe naládovala i při pocitu nevolnosti 2 misky zmrzliny, hořkou čokoládu a ono jo, pomohlo to! :D V černých kalhotech, blůzce a svýma (neplánovaně) vyžehlenýma vlasama jsem přišla do hudebky o hodinu dříve, abych se ještě jaksi "rozehrála".
S bratrem jsme doma zkoušeli kulmovat vlasy žehličkou, ale zjistili jsme, že to absolutně nikam nevede. A tak to skončilo u žehlení.
Je to takové období, kdy momentálně potkávám lidi, se kterýma jsem se dlouhou dobu neviděla. A tak jsem jako dalšího absoloventa viděla A. Nepoznal mě. Po prvních 5ti minutách se mě přišel zeptat kdo jsem že ho zdravím, po dalších 10ti jak se vlastně jmenuju. Ale jo, vzpomněl si, prej nepoznání je kvůli barvě vlasů (pak přišly lichotky a tak podobně :D ) a tak jsme se dali do řeči. T. se připojila a vznikla z toho celkem pěkná sešlost. Když jsem si uvědomila, že už má jít na řadu třetí vystupující, tudíž já, a ty nervy ze mě nějak spadly ztímco jsme se tam vzadu tak bavily, trochu jsem znervózněla. Zvládla jsem to! Nejistota ze mě spadla téměř prvním tónem, a když jsem posléze viděla přicházet učitelku s květinou, musela jsme se vážně usmívat.
Když si uvědomím, jak na začátku šk. roku jsem měla ty nepohody s učitelkou, jak bych tenkrát se vším nejradši sekla a tak podobně, a teď je za mnou téměř závěr kytarového učení, jsem šťastná. Někdy v červnu mě ještě čeká předávání abs. vysvědčení (tam už je i kytaristkám povoleno mít šaty:) takže se už jenom můžu těšit. Zmáknu přijímačky, a mám VOLNO! Rodičům se to líbilo, myslím že si nikdo nestěžoval, všem se to povedlo a já byla ráda, že jsem ráda. :D Fotka nakonec a tadá, jde se domů...

3.4.2012 ... s mamkou :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Vami | Web | 4. dubna 2012 v 20:55 | Reagovat

Si pamatuju, jak minulej rok hnali K.V a M. na absolvák (nehudebních oborů teda) a několikrát ji mzdůrazňovali, že tam prostě musí jít, že se to bere strašně důležitě!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama